Apie mus

UAB „Duguva“ įkurta 1998 metais. Dabar tai dinamiška šiuolaikinė įmonė, naudojanti vakarietiškus įrengimus ir taikanti modernias technologijas. Aukštos kokybės gaminiai gerai žinomi ir vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Mūsų produkcija sėkmingai yra eksportuojama į Daniją, Suomiją, Vokietiją, Belgiją, Lenkiją, Rusiją ir kitas šalis.

Mūsų įmonė gamina suktas, pintas ir megztas virvės, audžia juostas- diržus, elektrinius piemenis- virvėlaidžius, tinklo audinius, įvairius špagatus ir stiklo pluošto izoliacines verves. Virvės gali būti gaminamos iš natūralaus pluošto siūlų – lino, medvilnės, džiuto ir sizalio, taip pat iš sintetinio pluošto siūlų- poliamido(kaprono), poliesterio, polipropileno, taip pat gamyboje naudojame šiuolaikinių aukštųjų technologijų siūlus, pavyzdžiui, Aramidą ir UHMWPE.

Įmonės gaminiai plačiai naudojami daugelyje sričių – namų bei žemės ūkyje, žvejyboje, laivininkystėje, statybose, apdailai, sporto priemonių gamyboje ir kitur. Rokiškėnai turi sertifikatą, leidžianti gaminti virves ir špagatus naudojamus mėsos gamybos pramonėje.

Aukštos kokybės virvių gamybai naudojami modernūs įrengimai

Produkcijos katalogas